Restaurace ŠKOCHŮV DŮM

 

nabízí v příjemném prostředí, široký výběr nápojů, kávy, koktejlů a hlavně vyhlášenou minutkovou kuchyni,
která spolu s denní nabídkou, převážně tradičních českých hotových jídel, jistě uspokojí všechny návštěvníky naší restaurace.


Samozřejmostí je příprava a konání objednaných rautů, večírků, abiturientských srazů, svatebních, narozeninových a smutečních hostin či podobných akcí.
V letních měsících je k dispozici předzahrádka s výhledem na celé historické Žižkovo náměstí.

 

minut_kuchyne Vyhlášená minutková kuchyně

pruh_hvezda_prava

 

Od září 2015 máme nový jídelní lístek, který sestavoval náš šéfkuchař Vlasta Polák. Snažíme se vařit z prvotřídních lokálních surovin, které nám dodávají místní dodavatelé jako například firma Plocha, která nám dodává maso či sádky Tábor pana Pecha. V naší kuchyni využíváme moderních metod pomalého vaření ve vakuu – souse-vide – čemuž jsem přizpůsobili vybavení kuchyně.

rautyRauty

pruh_hvezda_leva

 

Raut je jedním z nejoblíbenějších způsobů společenského setkání spojeného s pohoštěním. V naší restauraci nabízíme bezvadné rauty, se kterými máme dlouholeté zkušenosti. Každoročně se u nás pořádá několik různých druhů akcí, při kterých nesmí chybět reprezentativní vzhled, prvotřídní kvalita surovin a dokonalá chuť. Naše "rautová tabule" nabídne pestrou paletu vybraných pokrmů. O výběru takového menu se vždy komunikuje s klientem a raut je připraven podle jeho preferencí.                                                                                                 

vecirkyFiremní večírky

pruh_hvezda_prava

 

Neztrácejte čas pořádáním firemního večírku a raději svou firemní akci nechte na nás. V naší restauraci bylo pořádáno již nespočet originálních firemních večírků, které byly plné zábavy, skvělého jídla a pití. U nás můžete uspořádat nejen tradiční vánoční večírky, ale také netradiční večírky v určitém stylu. Naše bohaté zkušenosti, profesionální přístup, příjemné prostory a brilantní kuchařský tým zaručí, že budete spokojeni.

svatbySvatby

pruh_hvezda_leva

 

Plánujete svatbu a chcete na tento den mít jen dobré vzpomínky? Naše restaurace je ideálním místem pro Vaší svatební oslavu. Vaše hostina bude díky fantastické domácí kuchyni nezapomenutelná. Jelikož v naší restauraci se konalo již mnoho svateb, tak s organizováním svatebních hostin máme velké zkušenosti. K dispozici bude také letní zahrádka s velkoplošnou markýzou, která je v letních dnech velice příjemným místem a může sloužit pouze Vám a Vašim svatebním hostům.

wifiWifi zdarma

pruh_hvezda_leva

 

Připojení na internet je v dnešní uspěchané době velice důležité a my si to moc dobře uvědomujeme. Proto také ve všech prostorách naší restaurace máte možnost se zdarma připojit k WiFi síti.

restaur

 

Posezení u nás v restauraci může být i romantické a to především díky krásným prostorům, které jsou v samotném historickém centru města Tábora. Pokud si tedy chcete užít skutečnou romantiku, skvěle se najíst, nebo si jen užít vychlazené pivo společně s kamarádem, tak potom je naše restaurace tím nejlepším místem. Díky milé obsluze, bohatému sortimentu jídla a pití se zde budete cítit dobře.

jidloNáš jídelní lístek je kompletně nový a nabízí neopakovatelné gastronomické zážitky. Díky novým technologiím které využíváme, můžeme do nabídky zahrnout i nové pokrmy. Pro přípravu jídel využíváme moderních metod pomalého vaření ve vakuu – souse-vide – čemuž jsem přizpůsobili vybavení kuchyně. Sous-vide (z francouzštiny, v překladu znamená "ve vakuu") je kuchařská metoda, při níž se potraviny připravují ve vzduchotěsném umělohmotném obalu ve vodní lázni s kontrolovanou teplotou. Takto vakuované se potraviny (maso, ryby, zelenina nebo ovoce) pošírují po různě dlouhou dobu. Většinou jde o několik hodin – někdy až 72 – při přesně vypočítané teplotě, která je nižší než bod varu. Nejčastěji při teplotě v rozmezí 55 – 60 °C. Záměrem je zachovat přirozenou chuť, šťávu a texturu kvalitní potraviny při stejnoměrném ohřívání v přesně teplotně kontrolované vodní lázni.

 

 

ZOBRAZIT CELÝ JÍDELNÍ LÍSTEK